Muqeen kurumsal dünyasına hızlı bir bakış.

Muqeen Makine

2010 yılından itibaren geri dönüşüm sektöründe hizmet vermektedir. Her türlü atığın toplanması, ayrıştırılması, taşınması ve işlenmesi ile ilgili makinalar satmakta ve servisini vermekteyiz. Geri dönüşüm, tecrübe gerektiren oldukça spesifik bir iştir. Her atığın farklı özellikleri, farklı davranışları, morfolojisi vardır. Bu nedenle her bir proje ayrı çalışma ve uzun bir tecrübe gerektirir. Dünyanın farklı bir çok ülkesinde, bir çok farklı projede edindiğimiz tecrübelerimizle, işinde uzman ekibimizle, Muqeen olarak projelerinizde sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Kalite Politikamız

  • Müşterilerimizi varlığımızın en önemli nedeni sayarız.
  • Yeni müşterileri kazanmamız ya da kaybetmemizde onların beğenilerinin ve arzularının büyük rol oynadığını biliriz.
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşı her zaman duyarlı olur, doğru tespitlerle onlara gösterdiğimiz özeni hissettiririz.
  • Ürünümüzü veya hizmetimizi sattıktan sonra da memnuniyetinin devam etmesi için elimizden geleni yaparız.
  • Sadece ürün ve hizmet sunmanın yetmeyeceğini her zaman bilir, müşterilerimize daima büyük bir saygı duyarız. Ve saygılarını kazanmak için gece gündüz demeden çalışırız.

Vizyon

Sürekli değişim anlayışı içerisinde kaliteden ödün vermeden en son teknolojik aletler ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak müşteriye en iyi kalite ve hizmeti sunabilmektir.

Misyon

Kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek sektör içerisinde aranan ve tercih edilen firma olmaktır.

Kalite

Müşterilerimizi varlığımızın en önemli nedeni sayarız. Yeni müşterileri kazanmamız ya da kaybetmemizde onların beğenilerinin ve arzularının büyük rol oynadığını biliriz.