Kanca Vinci

Kategoriler: , ,

Açıklama

Kanca vinci üzerine konteyner alıp indirebilen ve kamyon hareket halindeyken konteyneri sabitleyen bir sistemdir. Elektro-pnömatik valflerle kumanda edilir. Şoför kabininde bulunan elektrikli kumanda paneli ile tüm hareketleri yapabilir, böylece şoför araçtan inmeden konteyneri aracın üstüne alıp yere bırakabilir. Farklı yerlerden açık veya kapalı konteynerleri toplamada kullanışlı bir ekipmandır.

 

Kağıt toplama sektöründe bir kanca vinci ile ortalama 20 konteyner yönetilebilmektedir. çok değişik amaçlar için kullanılabilmektedir. Satınalma ve bakım maliyetleri oldukça düşüktür.

Kanca Vinci 4 model olarak imal edilmektedir:

DKV8: Mitsubishi ve Isuzu’nun küçük model kamyonetlerinin üzerine veya daha büyük kamyonların üzerine monte edilir. Kaldırma kapasitesi 8 t dur. Kağıt ve ambalaj atığı sektöründe (açık kasa kullanarak) tercih edilmektedir.

DKV10 : Ford 2520 ve muadili araçların üzerine monte edilir. Kaldırma kapasitesi 10 t dur. Genellikle kağıt ve daha düşük yoğunluklu veya daha düşük kapasite gerektiren durumlarda tercih edilmektedir.

DKV20 : Ford 2520 ve muadili araçların üzerine monte edilir ve kaldırma kapasitesi 20 t dur. Kağıt toplama sektöründe genellikle bu model tercih edilmektedir. DKV30: Ford 2530, Mercedes ve muadili araçların üzerine monte edilir ve kaldırma kapasitesi 30 t dur. Genellikle metal hurda toplama sektöründe bu model tercih edilmektedir.

MOTOR 45 kW
I.BOM UZUNLUĞU 7 mt
II.BOM UZUNLUĞU 6 mt
POMPA TİPİ Değişken deliği eksenel pistonlu pompa
MAKS. POMPA DEBİSİ 112 cc
KUMANDA SİSTEMİ Hidrolik Pistonlu, oransal
DÖNÜŞ DİŞLİSİ Ø 1140 mm
STANDART POLİP KAPASİTESİ 0,250 m³
YAĞ SOĞUTMA SİSTEMİ Havalı Soğutma Fanı
KAPASİTE 45 t/h (@350 kg /m³ malzeme yoğunluğu

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kanca Vinci” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir